Grades and office hours

Grades and office hours

by Sofia Triantafyllou -
Number of replies: 0
Καλημέρα, έχω ανεβάσει τους βαθμούς σας στο eduportal και τους βαθμούς σας στις τελικές εξετάσεις σε αυτόν τον ιστότοπο.

Οι βαθμοί σας στη δεύτερη εργασία δεν ήταν βοηθητικοί για σας, οπότε υποθέτω πως σας δυσκόλεψε αρκετά.
Κατέληξα να μην τους χρησιμοποιήσω, και χρησιμοποίησα τον βαθμό σας στην πρώτη εργασία για το σπίτι με στάθμιση 10%. Ωστόσο, εάν κάποιος υπέβαλε μόνο τη δεύτερη άσκηση και όχι την πρώτη, ή αν πιστεύει πως ο βαθμός του στη δεύτερη εργασία θα τον βοηθήσει,
ας μου στείλει ένα email. Εάν έχετε υποβάλει την πρώτη εργασία αλλά δεν φαίνεται βαθμός στο σάιτ, στείλτε μου ένα email. Αν θέλετε να δείτε το γραπτό σας στην τελική εξέταση, οι ώρες γραφείου μου είναι Πέμπτες, 13.00-14.30. Συνολικά το μάθημα πέρασαν 116 άτομα. Συγχαρητήρια!

 

 

Hi all, I have uploaded your grades in eduportal, and your final exam grades on this website.

Your grades in the second homework were not helpful for you,  so I ended up not using them.

Instead, I used your grade in the first homework weighted by 10%. 

However, if someone only submitted the second exercise and not the first one, please send me an email (or if you believe your grade in the second homework is better than the first).

If you have submitted the first homework but do not have a grade, please send me an email.

If you want to see your final exam, my office hours are Thursdays, 13.00-14.30. 

In total, 116 people passed the course. Congratulations!